Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater skikarusell 9. januar
9. januar 2013
Yrende liv på skikarusellen i kveld - 117 deltaker.  Full fart i flotte løyper :) 
 
ETTERNAVN
Bergelien
FORNAVN
Ole Aleksander J
TID
04:01
KM
1
Simpson Larsen
Sanna
04:41
1
Toeneiet
Mads Rydgren
05:30
1
Ørjansen
Victoria
05:16
1
Bjørge
Mira
19:00
2,5
Bjørge
Trond
19:02
2,5
Bjørge
Mathias
20:31
2,5
Fugleåsen
Synne
08:57
2,5
Haukjem
Marius
09:05
2,5
Helle
Guro
11:33
2,5
Henriksen
Erik
11:33
2,5
Josefsen
Thea
09:40
2,5
Kongsjorden
Ola
11:11
2,5
Nørstebø
Johan
08:19
2,5
Simpson Larsen
Sander
09:56
2,5
Strandli
Cecilia
21:00
2,5
Svingen
Niri
10:22
2,5
Svingen
Nora
08:07
2,5
Toverud
Malin
11:20
2,5
Tveiten
Simon
19:50
2,5
Tveiten
Nils Steinar
19:51
2,5
Darjes
Herman
36:25
5
Darjes
Ronny
36:27
5
Simpson Larsen
Karoline
17:34
5
 

ETTERNAVN

Aarvelta

FORNAVN

Veni 

Aarvelta Vilde Janita
Aarvelta Torgeir
Aurland Ann Kristin
Austad Andreas
Bakke Aslak Stanghelle
Bakke Tarjei Stanghelle
Bakke Frode
Baltzersen Jan Gunnar
Baltzersen Nina
Bekkjorden Kristina
Bekkjorden Glenn
Bekkjorden Stian
Bergan Sondre
Bergan Silje 
Bergan Linnea
Bergelien Mikkel Auland
Bergelien Ole Terje
Bergseth Liv
Bjørkgård Anja
Bjørkgården Aksel Bolme
Bjørkgården Tanja
Eger Markus
Fulsås Knut Tore
Fulsås Karianne
Fulsås Maren
Fulsås Ingrid Maria
Gjelseth Silje 
Gjelseth Daniel
Gjelseth Eivind
Gravermoen Liv Marit
Hagen Bettina
Halland Wenche
Haugen Martine
Helle Sverre
Helle Elin
Hoff Emil
Holtan Solfrid
Kleivedalen Simen
Kongsjorden Åsna Sofie
Kongsjorden Harald
Kongsjorden Solveig
Kongsjorden Geir
Kongsjorden Nils  
Kongsjorden Ida  
Kongsjorden Hedda
Kongsjorden Monica Holtan  
Landsverk Eivind
Landsverk Mari D H
Løitegård Oda
Løitegård Geir
Løvås-Kleivan Jara
Løvås-Kleivan Mona
Mykstu Ellen Kristine
Mykstu Karen Marie
Nielsen Rolf
Rydgren Jan
Schanke Håkon Otterholt
Schanke Eivind
Seime Nikolas
Skifterud Kim Frode
Skifterud Ole
Skuggerud Live
Skuggerud Lars
Stanghelle Åshild
Stensrud Mai Toril
Strandli Odin
Strandli Ståle
Strysse Kristiane Dan Lu
Svingen Gro Kristin Landerud
Sylte Kari
Sylte Mathias
Toeneiet Martin Rydgren
Toverud Marius Mykstu
Traaen Markus
Tråen Marita
Tveiten Emil
Tveiten Leah Johanne
Tveiten Sara
Tveiten John Melvin
Vamre Tor Henning
Vamre Halvor
Vilandsen Marlene
Voldbakken Lars Johannes
Voldbakken Eline
Westerlund Jimmi
Ødegården-Holm Simen
Ødegården-Holm Sigrid
Ødegården-Holm Åsne
Ørjansen Vendel
Østby Kaja
Østby Julie
Åstvedt Laila
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com