Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skikarusell 15. januar
15. januar 2014
Kveldens skikarusell samlet 92 deltakere.  Flotte forhold i løypene og mange fornøyde løpere.  Her er alfabetisk deltakerliste og resultatliste på tid.  Du kan også gå inn på Quick timing og se tidene:  http://live.quicktiming.no/ResultWidget/Detached?eventUID=4873
 

Frøydis

Aasen
Vetle Aasen
Caroline Aurland
Jan Gunnar Baltzersen
Christina Bekkjorden
Mikkel Auland Bergelien
Ole Terje Bergelien
Benjamin Bjerkgård
Nina Bjerkgård
Stian Bjerkgård
Herman Darjes
Ronny Darjes
Markus Eger
Sondre Fløtterud
Mali Fjøse Foss
Tore Fugleåsen
Maren Fulsås
Karianne Fulsås
Knut Tore Fulsås
Ingrid Maria Fulsås
Liv Marit Gravermoen
Lars Erik Gravermoen
Bettina Hagen
Ine Granhaug Hagen
Ada Granhaug Hagen
Tone Hagen
Wenche Halland
Martine Haugen
Marius Haukjem
Guro Helle
Elin Helle
Emil Hoff
Solfrid Holtan
Nora Louise Jacobsen
Rene Jacobsen
Hans Harald Karlsen
John Kleivan
Hedda Kongsjorden
Ida Kongsjorden
Monica Holtan Kongsjorden
Nils Kongsjorden
Heine Kongsjorden
Harald Kongsjorden
Åsna Sofie Kongsjorden
Solveig Kongsjorden
Geir Kongsjorden
Ola Kongsjorden
Rikke Laugen
Tonje Laugen
Nikolai Laugen
Oda Løitegård
Geir Løitegård
Jara Løvås-Kleivan
Mona Løvås-Kleivan
Sigurd Morten
Øystein Morten
Karen Marie Mykstu
Ellen Kristine Mykstu
Rolf Nielsen
Johan Nørstebø
Liv-Edel Rydgren
Jan Rydgren
Håkon Otterholt Schanke
Eivind Schanke
Sanna Simpson Larsen
Sigurd Simpson Larsen
Ole Skifterud
Kim Frode Skifterud
Mai Toril Stensrud
Ståle Strandli
Odin Strandli
Cecilia Strandli
Kristiane Dan Lu Strysse
Nora Svingen
Niri Svingen
Mathias Sylte
Kari Sylte
Mads Rydgren Toeneiet
Martin Rydgren Toeneiet
Marius Mykstu Toverud
Malin Toverud
Markus Traaen
Emil Tveiten
Leah Johanne Tveiten
Marita Tveiten
Tor Henning Vamre
Tone Vamre
Lars Johannes Voldbakken
Sigrid Ødegården-Holm
Simen Ødegården-Holm
Åsne Ødegården-Holm
Vendel Ørjansen


1 km:

J10: Sanna Simpson Larsen 05:24.0,

J12:1) Karianne Fulsås 05:30.0,

MSenior:1) Sigurd Simpson Larsen 05:21.0,

2,5 km:

G11:1) Vetle Aasen 17:21.0,

G12:1) Niri Svingen 09:45.0, 2) Ola Kongsjorden 11:43.0, 3) Herman Darjes 23:28.7, (3,5 km)

G14:1) Marius Haukjem 09:45.0,

J10: Ingrid Maria Fulsås 20:02.0,  Christina Bekkjorden 19:56.4,

J13:1) Mali Fjøse Foss 13:53.0,

K15-16:1) Malin Toverud 11:41.0,

KSenior:1) Frøydis Aasen 20:15.6,

M15-16:1) Johan Nørstebø 08:21.0, 2) Knut Tore Fulsås 09:55.0,

MSenior:1) Ronny Darjes 22:35.8, (3,5 km)
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com