Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONTAKTPERSONER I ROV IL 2015
11. mai 2015

Verv

Navn

Mobil nr.

Mailadresse

Leder

Per Inge Myrann

93417773

peringe.myrann@fmcti.com

Nestleder

Hanne Jensen

92803891

hanne82@hotmail.com

Økonomiansvarlig

Linda Tveiten

91649303

linda.tveiten@gmail.com

Sekretær

Katrine Josefine Holm

40067331

kathrinejosefine@hotmail.com

Turn

Aina Svingen 

98661843

rovturngruppe@gmail.com 

Fotball

Solveig Kongsjorden

41518589

solveig.kongsjorden@outlook.com

Teknisk

Magnus Toeneiet

91111222

magnus-t@online.no

Orientering

Solfrid Holtan

93046959

s-holta@online.no

solfrid.holtan@rollag.kommune.no

Hopp

Paul Tollefsen

95175420

pault@umf.no 

Langrenn

Rune Frogner

90873166

rune.frogner@moelven.no

Vara hovedstyret

Tone Vamre



Ungdoms rep.



Vara Ungdoms rep.

 

 

 

 
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com