Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultatliste ROVSPRETTEN 2006
4. februar 2006
 

Rollag og Veggli IL                                   (C) Cimtec Kongsberg a.s.

=======================================================================

                        ROVSPRETTEN 2006            

=======================================================================

 

           Navn                  Lengde   Poeng Totalt

 

KLASSE : JENTER U/9 ÅR K 5  

 

           SOFIE STOREMOEN          ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               1.5 43.2    43.2 

                               2.0 45.6    45.6   88.8

 
 
 KLASSE : GUTTER U/9 ÅR K 5  

 

           OLE KRISTIAN BJØRKGARDEN ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               4.0 55.2    55.2 

                               2.5 48.0    48.0  103.2

 

           KNUT ROSTAD              ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               2.0 45.6    45.6 

                               2.0 45.6    45.6   91.2

 

           MAGNUS ENGRAVSLIA        SAULAND IL                             

                               4.5 57.6    57.6 

                               3.0 50.4    50.4  108.0

 
 
KLASSE : JENTER  K 8 

 

           SILJE KARLENGEN          HERADSBYGDA IL       RINGERIKE HT       

                               6.5 52.8    52.8 

                               7.0 55.2    55.2  108.0

 

           ODA FAGERLI              ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               6.5 52.8    52.8 

                               7.0 55.2    55.2  108.0

 

   KLASSE : GUTTER U/11 ÅR K 8 

 

           STEFFEN ANDERSEN         KONGSBERG IF                           

                               4.5 43.2    43.2 

                               6.5 52.8    52.8   96.0

 

           HELLIK ROSTAD            ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               4.0 40.8    40.8 

                               3.5 38.4    38.4   79.2

 

           ERIK HENRIKSEN           ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               4.0 40.8    40.8 

                               4.0 40.8    40.8   81.6

 

           HÅKON-KRISTOFFER TANDE   KONGSBERG IF                           

                               7.0 55.2    55.2 

                               7.0 55.2    55.2  110.4

 

           ISAK SVENDSPLASS         ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               7.5 57.6    57.6 

                               6.5 52.8    52.8  110.4

 

           EIVIND LANDSVERK         ROLLAG OG VEGGLI IL                     

                               5.0 45.6    45.6 

                               5.0 45.6    45.6   91.2

            

KLASSE : JENTER U/11 ÅR K 17

 

           KAROLINE SIMPSON LARSEN  ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              11.0 31.2   0.0  0.0  0.0   31.2 

                              11.5 33.6   0.0  0.0  0.0   33.6   64.8

 

           ANNBJØRG SISJORD         HJARTDAL IL                             

                              13.5 43.2   0.0  0.0  0.0   43.2 

                              13.5 43.2   0.0  0.0  0.0   43.2   86.4

 

           LENE VÅLE ISAKSEN        HJARTDAL IL                            

                              13.5 43.2   0.0  0.0  0.0   43.2 

                              14.548.0   0.0  0.0  0.0   48.0   91.2

   

 KLASSE : GUTTER U/11 ÅR K 17

 

           TOR HÅKON SÆRSLAND       HJARTDAL IL                            

                               9.5 24.0   0.0  0.0  0.0   24.0 

                              10.0 26.4   0.0  0.0  0.0   26.4   50.4

 

           SANDER SIMPSON LARSEN    ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              11.5 33.6   0.0  0.0  0.0   33.6 

                               9.5 24.0   0.0  0.0  0.0   24.0   57.6

 

           JON VÆRÅS                ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              15.0 50.4   0.0  0.0  0.0   50.4 

                              14.5 48.0   0.0  0.0  0.0   48.0   98.4

 

           HENRIK BRÅTHEN           HERADSBYGDA IL       RINGERIKE HOPPTEAM

                              14.0 45.6   0.0  0.0  0.0   45.6 

                              14.0 45.6   0.0  0.0  0.0   45.6   91.2

 

           SIMEN STOREMOEN          ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              13.5 43.2   0.0  0.0  0.0   43.2 

                              14.0 45.6   0.0  0.0  0.0   45.6   88.8

 

           OLE JØRGEN NYKMARK       ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              11.5 33.6   0.0  0.0  0.0   33.6 

                              11.5 33.6   0.0  0.0  0.0   33.6   67.2

 

           BJØRN GUNNAR K GRANUM    ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              11.5 33.6   0.0  0.0  0.0   33.6 

                              10.0 26.4   0.0  0.0  0.0   26.4   60.0

 

           KRISTOFFER NARUM         ØVRE SIGDAL IL                         

                              13.5 43.2   0.0  0.0  0.0   43.2 

                              15.0 50.4   0.0  0.0  0.0   50.4   93.6

 

           ANDREAS B KRISTIANSEN    HEDDAL IL                              

                              14.0 45.6   0.0  0.0  0.0   45.6 

                              14.5 48.0   0.0  0.0  0.0   48.0   93.6

 

  KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 17  

 

   1       HENRIK KLEPPEN           SAULAND IL                         

   

                              14.5 48.0  14.0 14.0 13.5   89.5 

                              15.0 50.4  14.0 14.0 14.0   92.4  181.9

 

   2       ARNE MAGNUS B BRENNA     KONGSBERG IF                       

   

                              13.5 43.2  13.5 13.5 13.5   83.7 

                              15.0 50.4  14.0 14.5 14.0   92.9  176.6

 

   3       STEFFEN LØVLID           EGGEDAL IL                         

   

                              13.0 40.8  13.5 13.0 13.0   80.3 

                              13.0 40.8  13.5 13.5 13.5   81.3  161.6

 

   4       MARIUS LANTO             ROLLAG OG VEGGLI IL                

   

                              13.5 43.2   8.0  7.0  7.0   65.2 

                              14.0 45.6   8.0  7.0  7.0   67.6  132.8

 

KLASSE : GUTTER 12 ÅR K 17  

 

   1       EMIL FAGERLI             ROLLAG OG VEGGLI IL                

   

                              15.5 52.8  15.0 15.5 14.5   97.8 

                              15.5 52.8  15.0 14.5 14.5   96.8  194.6

 

   2       ERLEND LANDSVERK         ROLLAG OG VEGGLI IL                

   

                              15.5 52.8  14.5 14.5 14.0   95.8 

                              16.0 55.2  13.5 13.5 13.0   95.2  191.0

 

   3       TOR GJERDE               SAULAND IL                         

   

                              14.5 48.0  14.5 13.5 14.5   90.5 

                              15.0 50.4  14.5 14.5 14.5   93.9  184.4

 

   4       MARTIN ANDERSEN          KONGSBERG IF                       

   

                              13.0 40.8  14.0 13.5 13.5   81.8 

                              13.5 43.2  14.0 13.5 13.5   84.2  166.0

 

 KLASSE : GUTTER 14 ÅR K 17  

 

   1       BJØRN KRISTIAN ANDERSEN  KONGSBERG IF                       

   

                              12.5 38.4  13.5 13.5 13.5   78.9 

                              12.0 36.0  13.5 13.5 13.5   76.5  155.4

  

 KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 35  

 

   1       SONDRE HAGEN             HEDDAL IL                              

                              27.5 33.0  14.5 14.5 14.0   76.0 

                              28.0 34.8  14.0 13.5 13.5   75.8  151.8

 
 
KLASSE : JENTER 12 ÅR K 35  

 

   1       ANJA BJØRKGÅRD           ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              21.0  9.6  13.5 13.5 14.0   50.6 

                              23.0 16.8  13.5 14.5 14.0   58.8  109.4

 

   2       CAMILLA SÆRSLAND         HJARTDAL IL                            

                              19.0  2.4  12.5 12.5 13.0   40.4 

                              19.0  2.4  13.0 12.5 13.0   40.9   81.3

 

KLASSE : GUTTER 12 ÅR K 35  

 

   1       ANDREAS ENGRAVSLIA       SAULAND IL                             

                              31.0 45.6  16.0 17.0 16.5   95.1 

                              31.5 47.4  14.0 13.5 14.0   88.9  184.0

 

   2       DANIEL-ANDRE TANDE       KONGSBERG IF                           

                              28.5 36.6  14.5 13.5 14.5   79.1 

                              31.0 45.6  14.5 14.5 13.0   87.6  166.7

 

   3       ASLAK N LILLELAND        KONGSBERG IF                           

                              27.5 33.0  14.5 14.0 14.0   75.5 

                              28.5 36.6  15.0 14.0 15.0   80.6  156.1

 

   4       JOHN ISAK AMUNDSEN       BOTNE SKIKLUBB                          

                              23.0 16.8  14.0 13.5 13.5   57.8 

                              26.0 27.6  14.0 13.5 14.5   69.6  127.4

 

   5       KNUT HALVOR BJØRKGARDEN  ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              22.0 13.2  14.0 13.5 13.5   54.2 

                              23.5 18.6  13.5 13.5 14.0   59.6  113.8

 

KLASSE : JENTER 13 ÅR K 35  

 

   1       BENEDIKTE SKEIE          HJARTDAL IL                            

                              22.5 15.0  13.5 13.5 13.5   55.5 

                              21.5 11.4  13.5 13.5 13.5   51.9  107.4

  

KLASSE : GUTTER 13 ÅR K 35  

 

   1       ESPEN ENERHAUGEN         BOTNE SKIKLUBB                          

                              34.5 58.2  15.5 17.0 16.0  106.7 

                              35.5 61.8  17.5 18.5 17.5  115.3  222.0

 

   2       PÅL SELVNES              ORKDAL IL                              

                              33.0 52.8  16.0 16.5 15.5  100.8 

                              34.0 56.4  17.0 17.0 17.0  107.4  208.2

 

   3       ANDREAS BLAKSTAD         BOTNE SKIKLUBB                         

                              34.5 58.2  16.0 16.5 15.5  106.2 

                              33.0 52.8  16.0 16.0 15.5  100.3  206.5

 

   4       FREDRIK AALIEN           EGGEDAL IL                             

                              33.0 52.8   8.5  8.0 10.5   79.8 

                              34.0 56.4  15.0 14.5 15.0  100.9  180.7

 

   5       HENRIK FRETHEIM          KONGSBERG IF                           

                              27.5 33.0  15.0 15.5 15.0   78.5 

                              27.5 33.0  15.5 15.0 16.0   79.5  158.0

 

   6       HERMAN BERGH             KONGSBERG IF                           

                              26.5 29.4  14.0 13.0 14.0   70.4 

                              27.5 33.0  15.0 15.5 15.5   79.0  149.4

 

KLASSE : GUTTER 14 ÅR K 35  

 

   1       SNORRE BURHEIM JOHNSRUD  HERADSBYGDA IL       MODUM OG OMEGN HT 

                              34.5 58.2  17.5 17.5 16.5  109.7 

                              35.0 60.0  17.5 17.0 17.5  112.0  221.7

 

   2       FREDRIK ROLID MAGNUSSEN  HERADSBYGDA IL       RINGERIKE HOPPTEAM

                              32.0 49.2  17.0 17.0 17.0  100.2 

                              33.0 52.8  17.5 17.0 17.5  104.8  205.0

 

   3       OLE FREDRIK GYTH-DEHLI   BOTNE SKIKLUBB                         

                              31.5 47.4  14.5 15.0 15.0   91.9 

                              31.5 47.4  15.5 14.5 14.5   91.9  183.8

 

   4       MARTIN LØKEN             HERADSBYGDA IL       RINGERIKE HOPPTEAM

                              31.0 45.6  14.5 14.5 14.5   89.1 

                              31.5 47.4  15.5 15.0 15.0   92.9  182.0

 

   5       ERIK STRAT               HERADSBYGDA IL       RINGERIKE HOPPTEAM

                              28.5 36.6  15.5 15.0 15.5   82.6 

                              30.5 43.8  16.0 16.5 15.5   91.8  174.4

 

Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com