Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater fra 4. skikarusell
9. februar 2006
4. skikarusellrennet ble arrangert i lysløypa i Veggli onsdag 8. februar. Det var god deltagelse med 134 startende. Mye nysnø, minus 2 grader og fine forhold.
 

J/G 10 år yngre født 1996 og seinere - (alfabetisk)

 

Bjørkgården

Mia

 

 

Bjørkgården

Ole  Kristian

 

 

Brevig

Paul Olav

 

 

Bråten

Marte Ødegården

 

Darjes

Herman

 

 

Eger

Viel

 

 

Elvvang

Knut Martin

 

 

Eriksen

Live Tenstad

 

 

Fagerli

Oda

17:41

 

Fløtterud

Sivert

 

 

Fløtterud

Sondre

 

 

Fugleåsen

Marte

 

 

Fugleåsen

Synne

 

 

Fugleåsen

Kjetil

 

 

Fugleåsen

Tore

 

 

Fulsås

Knut Tore

 

 

Fulsås

Karianne

 

 

Gladheim

Helene

 

 

Haugen

Martine

11:34

 

Haugen

Marius

23:36

 

Haugen

Lars

 

 

Haugen

Ole Jakob

 

 

Haukjem

Marius

 

 

Heitmann

Live

22:24

 

Heitmann

Tuva

 

 

Helle

Guro

 

 

Helle

Sverre

 

 

Henriksen

Lise

 

 

Henriksen

Stian

 

 

Henriksen

Erik

 

 

Hoff

Stein Tore

 

 

Kongsjorden

Vilde

 

 

Kongsjorden

Sindre

 

 

Kongsjorden

Heine

 

 

Landsverk

Eivind

 

 

Løkseth

Joakim

 

 

Løkseth

Kine Søhus

 

 

Nykmark

Ole Jørgen

 

 

Nørstebø

Johan

19:55

 

Nørstebø

Sigrun

 

 

Otterholt

Emma

 

 

Rostad

Åsne

 

 

Rostad

Hellik

 

 

Rostad

Knut

 

 

Rostad

Kristina

 

 

Røed

Øystein

 

 

Sandengen

Marius Haugen

21:21

 

Sandengen

Monica Haugen

 

Simpson Larsen

Karoline

20:26

 

Simpson Larsen

Sigurd

21:04

 

Simpson Larsen

Sander

21:04

 

Solberg

Håkon

 

 

Storemoen

Sofie

 

 

Svensplass

Isak

23:35

 

Svensplass

Amalie

 

 

Svingen

Kristian W.

22:00

 

Svingen

Nora

 

 

Svingen

Niri

 

 

Teigen

Maja Brokke

 

 

Toverud

Malin

 

 

Tveiten

Odin

 

 

Tveiten

Emil

 

 

Tveiten

Lea Johanne

 

 

Vedhus

Ida

 

 

Voldbakken

Marie

 

 

Voldbakken

Eline

 

 

Voldbakken

Lars Johannes

 

 

Wiken

Ingeborg Marie

 

 

Ørjansen

Victoria

 

 

 

 

 

J11 år (1995) - 2,5 km

 

1

Bergan

Silje

18:12

2

Fossan

Astrid Marie

18:57

 

Fugleåsen

Eivor

 

 

 

 

 

J12 år (1994) - 2,5 km

 

1

Nørstebø

Marie

09:20

2

Bjørkgård

Anja

13:54

 

 

 

 

J13 år (1993) - 1,0 km

 

1

Josefsen

Tonje

05:14

 

 

 

 

J13 år (1993) - 2,5 km

 

1

Tveiten

Sara

09:14

2

Fossan

Sigrid Elise

13:35

 

Solberg

Marit

 

 

 

 

 

J14 år (1992) - 2,5 km

 

 

Heitmann

Viel

 

 

 

 

 

G11 år (1995) - 2,5 km

 

 

Teigen

Robin

 

 

 

 

 

G12 år (1994) - 2,5 km

 

1

Fagerli

Emil

10:50

2

Landsverk

Erlend

11:29

 

Hansen

Daniel

 

 

Hoff

Knut Olav

 

 

Haugen

Malvin

 

 

Haugen

Martin

 

 

Bjørkgården

Knut Halvor

 

 

 

 

 

G13 år (1993) - 1,0 km

 

1

Røed

Ole Gustav

05:23

 

 

 

 

G13 år (1993) - 2,5 km

 

1

Traaen

Kjetil B

11:30

2

Lislien

Ola

12:56

 

Rostad

Sveinung

 

 

Landsverk

Tor Ivar

 

 

 

 

 

G14 år (1992) - 2,5 km

 

1

Røed

Even A

11:06

 

Bjørkgård

Ørjan

 

 

 

 

 

G14 år (1992) - 3,.0 km

 

1

Hov

Sigurd

11:51

 

 

 

 

G15 år (1991) - 2,5 km

 

 

Gladheim

Anders

 

 

 

 

 

Damer senior - sprint 3,0 km

 

1

Fagerli

Rønnaug

17:37

 

 

 

 

Øvrige deltagere (alfabetisk):

 

 

Bakke

Hilde

 

 

Bjørkgården

Tanja

 

 

Blørstad

Grete

 

 

Brevig

Heidi

 

 

Darjes

Ronny

 

 

Fugleåsen

Nils Petter

 

 

Fugleåsen

Erling

 

 

Fulsås

Håvard

 

 

Gladheim

Ørnulf

 

 

Hagen

Tone

 

 

Halland

Wenche

 

 

Heitmann

Kjetil

 

 

Helle

Elin

 

 

Holtan

Solfrid

 

 

Kongsjorden

Monika

 

 

Kongsjorden

Halvor

 

 

Landerud

Gro Kristin Landerud

 

Landsverk

Knut

 

 

Mykstu

Mona

 

 

Nykmark

Solveig

 

 

Nørstebø

Randi

 

 

Otterholt

Åse

 

 

Pettersen

Bjørg

 

 

Rostad

Sissel

 

 

Rostad

Halvor

 

 

Rostad

Hilde

 

 

Storemoen

Gunn

 

 

Svingen

Øystein

 

 

Tenstad

Astrid

 

 

Tveiten

Gunlaug

 

 

Tveiten

Marita

 

 

Tveiten

Ole Øyvind

 

 

Voldbakken

Arild

 

 

Wartiainen

Ronny

 

 

Wiken

Thor

 

 

Wiken

Alf Gunnar

 

 

Ørjansen

Laila Bergan

 


134 deltager
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com