Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater 1. skikarusell renn
3. februar 2007
Skigruppe langrenn arrangerte sitt første renn i lysløypa i Veggli 24. januar. Det var fine vinterlige forhold. Hele 112 deltagere viser at skiinteressen er stor. Resultatater kan du lese under.
 
 

J/G 10 år yngre født 1997 og seinere - (alfabetisk)

 

Antonsen

Thea Bergan

 

 

Bjørkgården

Ole Kristian

 

 

Brevig

Paul Olav

 

 

Eger

Viel

 

 

Elvvang

Knut Martin

 

 

Fagerli

Oda

 

 

Fløtterud

Sondre

 

 

Fløtterud

Sivert

 

 

Foss

Mali Fjøse

 

 

Fugleåsen

Tore

 

 

Fugleåsen

Synne

 

 

Fulsås

Karianne

 

 

Fulsås

Knut Tore

 

 

Hagen

Ine Granhaug

 

 

Haugen

Martine

28:25

 

Haugen

Marius

20:08

 

Haukjem

Marius

 

 

Helle

Sverre

 

 

Helle

Guro

 

 

Hjalland

Herman

 

 

Hjalland

Jonas

 

 

Kongsjorden

Sindre

 

 

Landsverk

Eivind

 

 

Lislien

Jon

 

 

Løkseth

Kine Søhus

 

 

Nørstebø

Johan

 

 

Otterholt

Emma

 

 

Sandengen

Marius Haugen

 

 

Sandengen

Monica Haugen

 

Simpson Larsen

Sander

16:50

 

Simpson Larsen

Karoline

14:15

 

Simpson Larsen

Sanna

 

 

Smetbak

Ole Kristoffer

 

 

Solberg

Håkon

 

 

Storemoen

Simen

05:05

 

Strysse

Kristiane Dan Lu

 

Svensplass

Amalie

 

 

Svensplass

Isak

16:55

 

Svingen

Niri

 

 

Svingen

Nora

 

 

Svingen

Kristian W.

 

 

Teigen

Maja Brokke

 

 

Toverud

Marius Mykstu

 

 

Toverud

Malin

 

 

Tveiten

Lea Johanne

 

 

Tveiten

Emil

 

 

Voldbakken

Lars Johannes

 

 

Voldbakken

Eline

 

 

Voldbakken

Marie

18:02

 

Wiken

Ingeborg Marie

 

 

Ørjansen

Victoria

23:50

 

Øygarden

Åsne

 

 

Aarvelta

Marte

 

 

 

 

 

G11 år (1996) - 2,5 km

 

1

Løkseth

Joakim

16:55

 

 

 

 

G13 år (1994) - 1,0 km

 

1

Fagerli

Emil

04:43

 

 

 

 

G13 år (1994) - 2,5 km

 

1

Landsverk

Erlend

11:13

 

 

 

 

G15 år (1992) - 2,5 km

 

1

Hov

Sigurd

08:15

 

 

 

 

Herrer senior - 2,5 km

 

1

Storemoen

Svein

05:05

2

Simpson Larsen

Sigurd

16:50

 

 

 

 

Øvrige deltagere (alfabetisk):

 

 

Antonsen

Odd

 

 

Augunsrud

Thea Marie

 

 

Augunsrud

Anne Lise

 

 

Bakke

Hilde

 

 

Bergan

Sandra C

 

 

Bjørkgård

Anja

 

 

Bjørkgården

Tor Arne

 

 

Bjørnsrud

Ragnhild

18:40

 

Blørstad

Grete

 

 

Brevig

Heidi

 

 

Elvvang

Gunnar

 

 

Foss

Trond

 

 

Fugleåsen

Marte

 

 

Fugleåsen

Lene

 

 

Fugleåsen

Nils Petter

 

 

Fulsås

Håvard

 

 

Fulsås

Susanne

18:40

 

Gladheim

Helene

 

 

Hagen

Tone

 

 

Halland

Wenche

 

 

Haugen

Malvin

 

 

Haugen

Anita

 

 

Haukjem

Steingrim

 

 

Helle

Elin

 

 

Helle

Ole

 

 

Hjalland

Jørn

 

 

Holtan

Solfrid

 

 

Johansen

Tom Christian

 

 

Kleivan

John

 

 

Kongsjorden

Halvor

 

 

Landsverk

Tor Ivar

 

 

Landsverk

Mari D H

 

 

Løkseth

Kåre

 

 

Mykstu

Mona

 

 

Nørstebø

Sigrun

 

 

Nørstebø

Marie

 

 

Otterholt

Gjermund

 

 

Simpson Larsen

Kjersti

 

 

Solberg

Marit

 

 

Strysse

Svein Jarle

 

 

Svensplass

Janne

 

 

Svingen

Øystein

 

 

Teigen

Robin

 

 

Tråen

Marita

 

 

Traaen

Kjetil B

 

 

Tveiten

Odin

 

 

Tveiten

Sara

 

 

Tveiten

Ole Øyvind

 

 

Voldbakken

Arild

 

 

Wiken

Thor

 

 

Ørjansen

Laila Bergan

 

 

Øygarden

Ole Gunnar

 

 

Øygarden

Liv Kristin

 

Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com