Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater fra 2. skikarusell / Telenorkarusell
20. februar 2007
Andre renn i Telenorkarusellen ble arrangert i Veggli 7. februar. Det var fine forhold og hele 119 deltagere. Neste renn arrangeres i Veggli 21. februar kl 18.30. Resultatlisten fra 7.2 finner du her.
Resultater fra Telenorkarusellen 7. februar:
 

J/G 10 år yngre født 1997 og seinere - (alfabetisk)

 

Bekkjorden

Knut Erik

 

 

Bjørkgården

Ole Kristian

 

 

Brevig

Paul Olav

 

 

Darjes

Herman

 

 

Eger

Viel

 

 

Elvvang

Knut Martin

 

 

Fagerli

Jacob

 

 

Fagerli

Oda

 

 

Fløtterud

Sondre

 

 

Fløtterud

Sivert

 

 

Foss

Mali Fjøse

 

 

Fugleåsen

Tore

 

 

Fugleåsen

Kjetil

 

 

Fugleåsen

Synne

 

 

Fulsås

Karianne

 

 

Fulsås

Knut Tore

 

 

Hagen

Ine Granhaug

 

 

Haugen

Martine

22:20

 

Haugen

Marius

15:57

 

Haukjem

Marius

 

 

Helle

Sverre

 

 

Helle

Guro

 

 

Hjalland

Herman

 

 

Hjalland

Jonas

 

 

Josefsen

Thea

 

 

Kongsjorden

Heine

 

 

Kongsjorden

Sindre

 

 

Landsverk

Eivind

 

 

Lislien

Jon

 

 

Løkseth

Kine Søhus

 

 

Nørstebø

Johan

 

 

Otterholt

Emma

26:51

 

Reberg

Rebekka

 

 

Reberg

Jonathan

 

 

Røed

Øystein

 

 

Simpson Larsen

Sander

05:40

 

Simpson Larsen

Karoline

12:55

 

Simpson Larsen

Sanna

 

 

Solberg

Håkon

 

 

Storemoen

Sofie

 

 

Storemoen

Simen

04:05

 

Strysse

Kristiane Dan Lu

 

Svensplass

Isak

14:47

 

Svingen

Niri

 

 

Svingen

Nora

 

 

Teigen

Maja Brokke

 

 

Toverud

Marius Mykstu

 

 

Toverud

Malin

 

 

Tveiten

Lea Johanne

 

 

Tveiten

Emil

 

 

Voldbakken

Lars Johannes

 

 

Voldbakken

Eline

 

 

Voldbakken

Marie

 

 

Wiken

Ingeborg Marie

 

 

Ørjansen

Victoria

 

 

Øyberg

Eva

 

 

Øygarden

Åsne

 

 

Aarvelta

Marte

 

 

 

 

 

G11 år (1996) - 2,5 km

 

1

Hoff

Stein Tore

09:50

2

Løkseth

Joakim

14:38

 

 

 

 

G13 år (1994) - 2,5 km

 

1

Fagerli

Emil

11:14

 

 

 

 

G15 år (1992) - 2,5 km

 

1

Hov

Sigurd

06:36

 

 

 

 

Herrer senior - 5,0 km

 

1

Kongsjorden

Halvor

19:44

 

 

 

 

Herrer senior - 2,5 km

 

1

Otterholt

Gjermund

26:52

 

 

 

 

Herrer senior - 10,0 km

 

1

Storemoen

Svein

33:53

 

 

 

 

Øvrige deltagere (alfabetisk):

 

 

Bakke

Knut

 

 

Bjørkgård

Ørjan

 

 

Bjørkgård

Anja

 

 

Bjørkgården

Tor Arne

 

 

Bjørnsrud

Ragnhild

 

 

Blørstad

Grete

 

 

Darjes

Ronny

 

 

Fagerli

Paul 

 

 

Fjøse

Olaug

 

 

Foss

Trond

 

 

Fugleåsen

Erling

 

 

Fugleåsen

Lene

 

 

Fugleåsen

Eivor

 

 

Fugleåsen

Marte

 

 

Fulsås

Håvard

 

 

Fulsås

Susanne

 

 

Gladheim

Helene

 

 

Hagen

Tone

 

 

Halland

Wenche

 

 

Haugen

Malvin

 

 

Haugen

Anita

 

 

Haukjem

Steingrim

 

 

Helle

Ole

 

 

Helle

Elin

 

 

Hoff

Ulrik

 

 

Hoff

Knut Olav

 

 

Holtan

Solfrid

 

 

Josefsen

Sverre

 

 

Kongsjorden

Vilde

 

 

Landsverk

Mari D H

 

 

Landsverk

Tor Ivar

 

 

Landsverk

Erlend

 

 

Lislien

Dag

 

 

Mykstu

Mona

 

 

Nørstebø

Marie

 

 

Nørstebø

Sigrun

 

 

Pettersen

Bjørg

 

 

Røed

Even A

 

 

Simpson Larsen

Sigurd

 

 

Storemoen

Gunn

 

 

Strysse

Linda

 

 

Svingen

Øystein

 

 

Svingen

Gro Kristin Landerud

 

Teigen

Robin

 

 

Tveiten

Marita

 

 

Tveiten

Ole Øyvind

 

 

Tveiten

Kaja

 

 

Tveiten

Sara

 

 

Tveiten

Odin

 

 

Voldbakken

Arild

 

 

Wiken

Thor

 

 

Ørjansen

Laila Bergan

 

 

Øygarden

Liv Kristin

 

 

Øygarden

Ole Gunnar

 

119 deltagere.
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com