Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater fra 3. skikarusell / Telenorkarusellen
6. mars 2007
Her følger resultatene fra 3. skikrausell / Telenorkarusellen som ble arrangert i lysløypa i Veggli 21. februar 2007.
 

J/G 10 år yngre født 1997 og seinere - (alfabetisk)

 

Antonsen

Thea Bergan

 

 

Bjørkgården

Ole Kristian

 

 

Eger

Viel

 

 

Elvvang

Knut Martin

 

 

Fløtterud

Sondre

 

 

Fløtterud

Sivert

 

 

Foss

Mali Fjøse

 

 

Fugleåsen

Kjetil

 

 

Fulsås

Karianne

 

 

Fulsås

Knut Tore

 

 

Hagen

Ine Granhaug

 

 

Haugen

Marius Natanel

21:59

 

Haugen

Martine

25:04

 

Haukjem

Marius

 

 

Helle

Guro

 

 

Helle

Sverre

 

 

Henriksen

Lise

 

 

Kongsjorden

Heine

 

 

Kongsjorden

Sindre

 

 

Lislien

Jon

 

 

Løkseth

Kine Søhus

 

 

Mogen

Aleksander Mojaren

26:11

 

Nørstebø

Johan

 

 

Otterholt

Emma

 

 

Pålerud

Mathias

 

 

Reberg

Rebekka

 

 

Reberg

Jonathan

 

 

Røed

Øystein

 

 

Sandengen

Marius Haugen

 

 

Simpson Larsen

Sander

18:08

 

Simpson Larsen

Karoline

14:00

 

Smetbak

Ole Kristoffer

 

 

Solberg

Håkon

 

 

Storemoen

Simen

 

 

Storemoen

Sofie

 

 

Strysse

Kristiane Dan Lu

 

Svensplass

Isak

21:40

 

Svingen

Niri

 

 

Svingen

Nora

 

 

Svingen

Kristian W.

 

 

Teigen

Maja Brokke

 

 

Toverud

Marius Mykstu

 

 

Toverud

Malin

 

 

Voldbakken

Lars Johannes

 

 

Voldbakken

Eline

 

 

Wiken

Ingeborg Marie

 

 

Ørjansen

Victoria

 

 

 

 

 

G11 år (1996) - 2,5 km

 

1

Løkseth

Joakim Søhus

13:43

2

Hoff

Stein Tore

13:57

 

 

 

 

G15 år (1992) - 2,5 km

 

1

Hov

Sigurd

07:13

 

 

 

 

Damer senior - 2,5 km

 

1

Simpson Larsen

Kjersti

18:10

 

 

 

 

Øvrige deltagere (alfabetisk):

 

 

Nørstebø

Sigrun

 

 

Gladheim

Helene

 

 

Vedhus

Ida Marie

 

 

Haukjem

Steingrim

 

 

Fugleåsen

Eivor

 

 

Teigen

Robin Brokke

 

 

Fulsås

Susanne

 

 

Bjørnsrud

Ragnhild

 

 

Bjørkgård

Anja

 

 

Nørstebø

Marie

 

 

Hoff

Knut Olav

 

 

Tveiten

Sara

 

 

Traaen

Kjetil B

 

 

Landsverk

Tor Ivar

 

 

Bjørkgård

Ørjan

 

 

Røed

Even A

 

 

Johansen

Tom Christian

 

 

Ørjansen

Laila Bergan

 

 

Hagen

Tone

 

 

Svingen

Gro Kristin Landerud

 

Helle

Elin

 

 

Mykstu

Mona

 

 

Svingen

Aina

 

 

Dokken

Morten

 

 

Strysse

Linda

 

 

Solstad

Gro

 

 

Svingen

Øystein

 

 

Kongsjorden

Halvor

 

 

Halland

Wenche

 

 

Bjørkgården

Tor Arne

 

 

Aarvelta

Torgeir

 

 

Storemoen

Svein

 

 

Fugleåsen

Erling

 

 

Fulsås

Håvard

 

 

Augunsrud

Thea Marie

 

 

Pålerud

Karoline

 

 

Haugen

Malvin

 

 

Landsverk

Erlend

 

 

Voldbakken

Arild

 

 

Fjøse

Olaug

 

 

Foss

Trond

 

 

Wiken

Thor

 

 

Holtan

Solfrid

 

 

Antonsen

Odd

 

 

Pettersen

Bjørg

 

 

Bergan

Sissel

 

 

Hvaale

Birgit

 

99 deltagere
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com