Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater 4. skikarusell / Telenorkarusellen
7. mars 2007
99 ivrige skiløpere stilte til start i årets 4. skikarusell / Telenorkarusellrenn. Rennet ble arrangert i lysløypa i Veggli 7. mars. Tross mildvær var løypene i god stand med fine spor og skøytetrase så løperne kunne velge skiteknikk etter ønske. Resultatliste finner du her.
Resultatliste 4. renn 7. mars 2007:
 

J/G 10 år yngre født 1997 og seinere - (alfabetisk)

 

Antonsen

Thea Bergan

 

 

Bekkjorden

Knut Erik

 

 

Bjørkgården

Ole Kristian

 

 

Eger

Viel

 

 

Fagerli

Oda

 

 

Fagerli

Jacob

 

 

Fløtterud

Sivert

 

 

Fløtterud

Sondre

 

 

Foss

Mali Fjøse

 

 

Fugleåsen

Kjetil

 

 

Fugleåsen

Tore

 

 

Fulsås

Knut Tore

 

 

Fulsås

Karianne

 

 

Hagen

Ine Granhaug

 

 

Haugen

Marius Natanel

17:05

 

Haugen

Martine Linnéa

 

 

Haukjem

Marius

 

 

Helle

Guro

 

 

Helle

Sverre

 

 

Kongsjorden

Sindre

 

 

Kongsjorden

Ola

 

 

Kongsjorden

Heine

 

 

Landsverk

Eivind

 

 

Lislien

Jon

 

 

Nørstebø

Johan

 

 

Otterholt

Emma

 

 

Rostad

Knut

 

 

Røed

Øystein

 

 

Sandengen

Marius Haugen

 

 

Simpson Larsen

Karoline

09:56

 

Smetbak

Ole Kristoffer

 

 

Solberg

Håkon

 

 

Storemoen

Simen

 

 

Storemoen

Sofie

 

 

Strysse

Kristiane Dan Lu

 

Svensplass

Isak

16:40

 

Svensplass

Amalie

 

 

Svingen

Kristian W.

 

 

Svingen

Nora

 

 

Svingen

Niri

 

 

Teigen

Maja Brokke

 

 

Toverud

Malin

 

 

Toverud

Marius Mykstu

 

 

Tveiten

Emil

 

 

Tveiten

Lea Johanne

 

 

Voldbakken

Marie

 

 

Voldbakken

Eline

 

 

Voldbakken

Lars Johannes

 

 

 

 

 

G11 år (1996) - 2,5 km

 

1

Hoff

Stein Tore

12:35

 

 

 

 

G13 år (1994) - 2,5 km

 

1

Fagerli

Emil

11:05

 

 

 

 

G15 år (1992) - 2,5 km

 

1

Hov

Sigurd

06:20

 

 

 

 

Øvrige deltagere (alfabetisk):

 

 

Antonsen

Odd

 

 

Augunsrud

Thea Marie

 

 

Bakke

Hilde

 

 

Bergan

Sissel

 

 

Bjørkgård

Ørjan

 

 

Bjørkgård

Anja

 

 

Bjørkgården

Tor Arne

 

 

Bjørnsrud

Ragnhild

 

 

Blørstad

Grete

 

 

Fjøse

Olaug

 

 

Foss

Trond

 

 

Fugleåsen

Nils Petter

 

 

Fugleåsen

Erling

 

 

Fugleåsen

Marte

 

 

Fulsås

Håvard

 

 

Fulsås

Susanne

 

 

Gladheim

Helene

 

 

Halland

Wenche

 

 

Haugen

Anita

 

 

Haugen

Malvin

 

 

Haukjem

Steingrim

 

 

Helle

Ole

 

 

Helle

Elin

 

 

Holtan

Solfrid

 

 

Kongsjorden

Halvor

 

 

Kongsjorden

Geir

 

 

Landsverk

Mari D H

 

 

Landsverk

Tor Ivar

 

 

Landsverk

Erlend

 

 

Mykstu

Mona

 

 

Nervold

Vigdis

 

 

Nørstebø

Marie

 

 

Nørstebø

Sigrun

 

 

Otterholt

Gjermund

 

 

Pålerud

Karoline

 

 

Røed

Even A

 

 

Simpson Larsen

Kjersti

18:39

 

Storemoen

Svein

 

 

Storemoen

Gunn

 

 

Strysse

Linda

 

 

Svensplass

Janne

 

 

Svingen

Gro Kristin Landerud

 

Teigen

Robin Brokke

 

 

Traaen

Kjetil B

 

 

Tveiten

Ole Øyvind

 

 

Tveiten

Odin

 

 

Voldbakken

Arild

 

 

Våle

Bergit

 

 
99 deltagere.
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com