Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater ROV-spretten, kombinert 11. MARS 2007
13. mars 2007
  RESULTATLISTE KOMBINERT ROVSPRETTEN 2007           

Nr. Navn                                                                    Klubb                Hopp. Diff. Langrennstid

 KLASSE : GUTTER U/9 ÅR K 5   1 KM

  OLE KRISTIAN BJØRKGARDEN ROLLAG OG VEGGLI IL              98.4         0.0         9.57

 
                                                 
                                                                                 

 KLASSE : GUTTER U/11 ÅR K 8 1 KM

  SINDRE KONGSJORDEN       ROLLAG OG VEGGLI IL                  108.0         0.0            6.15

                                                                                                                                      

 SØLVE STRAND             SOKNEDALEN IL                                      105.6         2.4           11.32 

                                                                                                                                         

 LARS GUNNAR NÆSVOLD      RØYKENHOPP                              103.2          4.8             5.25

                                                                                                                                           

 EMIL JAKSLAND            RØYKENHOPP                                            98.4          9.6             5.00

                                                                                                                                           

 MARIUS HAUKJEM           ROLLAG OG VEGGLI IL                           81.6         26.4           8.15

                                                                                                                                             

 

KLASSE : GUTTER U/11 ÅR K 17 1 KM

  LEIF TORBJØRN NÆSVOLD    RØYKENHOPP                                   201.4        0.0            4.11

                                                                                                                                          

 CATO MATHISEN            VIKERSUND IF                                            193.2         8.2             5.49

                                                                                                                                           

 SANDER SØRENSEN          KONGSBERG IF                                        176.8         24.6           4.49

                                                                                                                                           

 BJØRN GUNNAR K GRANUM    ROLLAG OG VEGGLI IL                 146.6          54.8            6.50

                                                                                                                                           

 HELLIK ROSTAD            ROLLAG OG VEGGLI IL                                 144.1         57.3             6.27

                                                                                                                                           

 SANDER SIMPSON-LARSEN    ROLLAG OG VEGGLI IL                      141.5         59.9           5.15

 

EIVIND LANDSVERK         ROLLAG OG VEGGLI IL                                126.9         74.5           5.21

                                                                                                                                                                                                           

 

KLASSE : JENTER U/11 ÅR K 17   1 KM

 ODA FAGERLI              ROLLAG OG VEGGLI IL                                       151.5           0.0            5.32

                                                                                                                                           

 KAROLINE SIMPSON-LARSEN ROLLAG OG VEGGLI IL                     144.0             7.5         4.23

                                                                                                                                          

                           

KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 17   2 KM

  1 KJELL ANDREAS NÆSVOLD    RØYKENHOPP                                217.2         0.0          8.01

                                                                                                                                          

 2 ERIK JOHNSRUD            SOKNEDALEN IL                                          187.1        30.1        8.06

                                                                                                                                           

 3 KNUT STRAND              SOKNEDALEN IL                                           196.1         21.1       8.47

                                                                                                                                          

 4 PREBEN W SKOV CLAUSEN    RØYKENHOPP                                   94.2         123.0      13.51

                                                                                                                                      

 

KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 35   2 KM

  1 MARIUS KARLENGEN         HERADSBYGDA IL                            142.7              0.0          8.10

                                                                                                                                          

 

KLASSE : GUTTER 12 ÅR K 35   2 KM

  1 MATS BERGGAARD           STRANDEN IL                                   207.2               0.0                6.54

                                                                                                                            

 2 EMIL SVINØ               KONGSBERG IF                                           91.0           116.2               8.22

                                                                                                                                         

 

KLASSE : JENTER 13 ÅR K 35   3 KM

  1 SILJE KARLENGEN          HERADSBYGDA IL                              116.0                0.0            13.11

                                                                                                                                          

 

KLASSE : GUTTER 13 ÅR K 35   3 KM

 1 EMIL FAGERLI             ROLLAG OG VEGGLI IL                              130.0                0.0          11.23

                                                                                                                                          

 2 ERLEND LANDSVERK         ROLLAG OG VEGGLI IL                       106.5               23.5       11.35

           

                                                                                                                                          

 

Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com