Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater fra klubbmesterskapet i langrenn 2009
11. mars 2009
Alle under 10 år 1 km. Fra og med 10 år og oppover 2,5 km
Alder Navn:

Tid:

3/4 år Simen Ødegården Holm

32:45

4/5 år  Ingrid Maria Fulsås 13:02
4/5 år  Sanna Simpson-Larsen 14:28
5/6 år Vendel Ørjansen 12:22
5/6 år Leah Johanne Tveiten 12:01
5/6 år  Heine Kongsjorden 10:42
5/6 år Tore Fugleåsen 10:03
6/7 år Cecilia Strandli 11:03
6/7 år Ellen Kristine Mykstu 11:40
6/7 år Karianne Fulsås 09:26
6/7 år Karen Marie Mykstu 11:18
6/7 år Marius Mykstu Toverud 16:08
6/7 år Niri Svingen 07:43
6/7 år  Herman Darjes 16:36
6/7 år Ola Kongsjorden 06:45
6/7 år Mads R. Toneiet 08:55
7/8 år Ine Granhaug Hagen 07:43
7/8 år Martine Haugen 06:35
7/8 år Sverre Helle 08:22
8/9 år Åsne Øygarden  10:02
8/9 år Kjetil Fugleåsen 07:23
8/9 år Stian Bekkjorden 04:33
8/9 år Marius Haukjem 04:32
10 år (3 kl.) Knut Tore Fulsås 06:26
Født 1999 - 10 års klassen
Jenter:
1.plass Nora Svingen 12:36
2. plass Sofie Storemoen 14:27
3. plass Viel Eger 17:05
4. plass Viktoria Ørjansen 19:14
5. plass Malin Toverud 19:19
6. plass Synne Fugleåsen 21:52
7. plass Guro Helle 23:22
8. plass Thea Josefsen 24:06
Gutter:
1.plass Sindre Kongsjorden 12:15
2. plass Sigurd Ø. Rogstad 14:27
3. plass Jimmi Westerlund 17:05
4. plass Emil Tveiten 21:21
Født 1998 - 11 års klassen
Jenter:
1. plass Marte Ødegård Bråten 14:10
Gutter:
1. plass Sander Simpson-Larsen 11:07
2. plass Johan Nørstebø 12:14
Født 1997 - 12 års klassen
jenter:
1. plass Karoline Simpson-Larsen 09:27
2. plass Marie Voldbakken 13:10
gutter:
1. plass Simen Storemoen 09:40
2. plass Knut Erik Bekkjorden 11:07
3. plass Isak Svendsplass 12:07
4. plass Marius Haugen 13:06
5. plass Markus Traaaen ( 1 km) 16:04
Født 1996 - 13 års klassen
jenter:
1. plass Sigrun Nørstebø 09:05
gutter:
1. plass Odin Tveiten 14:05
2. plass Ole Gunnar Øygarden 16:11
Født 1995 - 14 års klassen
Jenter:
1. plass Eivor Fulgeåsen 11:51
Født 1994 - 15 års klassen 
jenter:
1. plass Anja Bjørkgård 11:42
gutter:
1. plass Erlend Landsverk 10:37
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com