Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RESULTATLISTE HOPP, KM/ROVSPRETTEN 2010
7. februar 2010
Kretsmesterskapet for 13-16 år og ROVSPRETTEN 2010 Hopp og kombinert ble avviklet 7. feb i Gaarderbakken og i Veggli lysløype.
      

 

Resultatliste

Hopp

07.02.2010

Kretsmesterskap

&

ROVSPRETTEN 2010

Hopp/kombinert

RESULTATLISTE K-4 OG K-8

ROVSPRETTEN 2010

           Navn                  Lengde   A    B    C    Poeng Totalt

KLASSE : GUTTER 7 ÅR K 4    

           SVERRE HELLE             ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               3.0 55.2 12.5 11.0 12.0   90.7 

                               3.5 57.6   8.0 6.0 7.0      78.6 169.3

KLASSE : GUTTER 8 ÅR K 4    

           IVER HAGA                EGGEDAL IL                             

                               2.5 52.8 12.5 11.5 12.5   89.3 

                               2.5 52.8 12.0 11.5 12.0   88.3 177.6

KLASSE : GUTTER 6 ÅR K 8    

           WILLIAM L STENSBY        KONGSBERG IF                           

                               6.5 52.8   9.0 9.5 7.0   78.3 

                               6.5 52.8   7.5 9.0 7.0   76.3 154.6

           ISAK QUENILD             KONGSBERG IF                           

                               6.0 50.4 12.5 11.0 12.0   85.9 

                               6.0 50.4 12.5 11.0 12.0   85.9 171.8

KLASSE : GUTTER 7 ÅR K 8    

           LARS JOHANNES VOLDBAKKEN ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               7.0 55.2   5.0 5.0 5.0   70.2 

                               7.0 55.2   5.5 6.0 5.0   71.7 141.9

KLASSE : GUTTER 8 ÅR K 8    

           MORGAN BRENNA            KONGSBERG IF                           

                               6.0 50.4   8.5 11.0 7.0   76.9 

                               6.5 52.8   7.5 11.0 7.0   78.3 155.2

           ÅDNE HAGA                EGGEDAL IL                             

                               7.0 55.2 12.5 12.5 12.5   92.7 

                               7.5 57.6 13.5 13.0 14.0   98.1 190.8

KLASSE : GUTTER 10 ÅR K 8   

           OLE KRISTIAN K GRANUM    ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                               5.5 48.0 12.0 12.0 11.5   83.5 

                               6.0 50.4 12.0 12.0 12.0   86.4 169.9

           WILLIAM M AKSELSEN       MJØNDALEN IF                           

                               7.0 55.2 12.0 12.0 11.5   90.7 

                               7.5 57.6 11.5 12.5 12.0   93.6 184.3

 

RESULTATLISTE K-17

ROVSPRETTEN 2010

Navn      Lengde   A    B    C    Poeng Totalt

KLASSE : GUTTER 8 ÅR K 17   

           SINDRE ASLESEN           KONGSBERG IF                           

                              13.5 43.2 12.5 12.0 12.0   79.7 

                             14.5 48.0 12.0 12.0 11.5   83.5 163.2

           OLA KONGSJORDEN          ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              10.5 28.8 12.0 12.5 12.0   65.3 

                              11.0 31.2 12.0 12.0 11.5   66.7 132.0

KLASSE : JENTER 9 ÅR K 17  

 VIDA QUENILD             KONGSBERG IF                           

                              12.0 36.0   7.5 7.5 7.0   58.0 

                              12.0 36.0 11.5 11.0 12.0   70.5 128.5

KLASSE : GUTTER 9 ÅR K 17   

           ANDREAS KLEVEN           KONGSBERG IF                           

                              16.0 55.2 11.5 12.5 11.0   90.2 

                              16.5 57.6   8.0 11.0 8.0   84.6 174.8

           ANDREAS BRÅTHEN          KONGSBERG IF                           

                              10.5 28.8 11.5 11.0 11.0   62.3 

                              10.5 28.8 11.5 10.0 11.0   61.3 123.6

KLASSE : JENTER 10 ÅR K 17  

           THEA SOFIE KLEVEN        GJERPENKOLLEN HOPPKL                   

                              16.0 55.2   7.5 8.5 8.0   79.2 

                              16.5 57.6   8.0 12.0 8.0   85.6 164.8

KLASSE : GUTTER 10 ÅR K 17  

           SØLVE JOKERUD STRAND     SOKNEDALEN IL        RINGERIKE HT      

                              15.5 52.8 13.5 13.0 13.0   92.3 

                              16.5 57.6 13.0 12.0 12.5   95.1 187.4

           OLA KAUGERUD             EGGEDAL IL           FT VIKERSUND      

                              18.5 67.2   9.0 12.0 9.0   97.2 

                              18.0 64.8   7.5 12.0 8.0   92.3 189.5

           MARIUS HAUKJEM           ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              15.5 52.8 12.0 12.5 12.5   89.8 

                              15.5 52.8 12.5 12.5 12.0   89.8 179.6

           LARS GUNNAR NÆSVOLD      RØYKENHOPP                             

                              17.0 60.0   7.5 9.5 7.5   84.5 

                              17.5 62.4 11.0 11.5 12.0   96.9 181.4
KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 17  

   1       KRISTIAN LINDH AANDAHL   KONGSBERG IF                            

                              16.0 55.2 12.0 11.0 12.0   90.2 

                              17.0 60.0   7.0 9.0 8.0   84.0 174.2

KLASSE : GUTTER 12 ÅR K 17  

   1       STEFFEN ANDERSEN         KONGSBERG IF                           

                              10.5 28.8 12.0 11.0 12.0   63.8 

                              12.5 38.4 11.0 11.0 11.5   71.9 135.7

RESULTATLISTE K-35

ROVSPRETTEN 2010

Plass      Navn                  Lengde   A    B    C    D    E   Poeng Totalt

KLASSE : GUTTER 11 ÅR K 35  

   1       HANS OLAV NARUM          ØVRE SIGDAL IL                         

                              28.5 36.6 12.5 15.5 14.0 15.0 15.5   81.1 

                              27.5 33.0 12.5 15.0 12.0 14.0 14.0   73.5 154.6

   2       HÅKON TANDE              KONGSBERG IF                           

                              26.5 29.4 15.0 15.5 14.5 15.0 15.0   74.4 

                              27.5 33.0 14.5 15.0 14.5 14.5 15.5   77.0 151.4

  3       SINDRE KONGSJORDEN       ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              25.5 25.8 12.0 11.5 11.0 12.5 12.0   61.3 

                              25.0 24.0 12.0 11.5 11.5 11.5 12.5   59.0 120.3

   4       ERIK WEFRING SMITH       HØNEFOSS BALLKLUBB   RINGERIKE HT      

                              23.5 18.6 12.5 12.5 12.0 12.5 13.5   56.1 

                              24.5 22.2 13.0 13.0 13.0 12.5 13.0   61.2 117.3

   5       SANDER BJØRNDALEN        HEDDAL IL                              

                              22.5 15.0 12.0 12.0 12.0 13.0 13.0   52.0 

                              24.0 20.4 12.5 12.5 12.0 12.0 13.5   57.4 109.4

 

KLASSE : GUTTER 12 ÅR K 35  

   1       LEIF TORBJØRN NÆSVOLD    RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              34.0 56.4 16.0 17.0 16.0 17.0 16.5 105.9 

                             34.5 58.2 16.0 17.0 16.0 16.5 16.5 107.2 213.1

   2       NIKOLAI AASBERG          RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              35.0 60.0 15.5 12.5 10.0 15.5 16.5 103.5 

                              35.0 60.0 10.0 16.0 13.0 15.5 16.5 104.5 208.0

   3       SANDER KLEVEN            GJERPENKOLLEN HOPPKL FT VIKERSUND      

                              32.0 49.2   9.0 14.0 8.0 14.0 15.0   86.2 

                              33.5 54.6 12.5 15.0 13.0 14.0 14.0   95.6 181.8

   4       OLE G KIHLE GRAVERMOEN   SOKNEDALEN IL                          

                              24.5 22.2 13.0 12.0 12.0 12.5 13.0   59.7 

                              24.0 20.4 12.0 12.0 12.0 12.0 12.5   56.4 116.1

RESULTATLISTE K-35

ROVSPRETTEN 2010

KRETSMESTERSKAP 13 ÅR

KLASSE : GUTTER 13 ÅR K 35  

   1       MARTIN AALIEN            EGGEDAL IL           FT VIKERSUND      

                              27.5 33.0 13.0 12.5 12.5 13.5 14.0   72.0 

                              29.5 40.2 13.0 13.5 13.5 13.5 14.0   80.7 152.7

   2       EIRIK TVEITEN            ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              26.5 29.4 12.0 13.0 12.0 12.5 12.5   66.4 

                              26.5 29.4 12.5 13.0 12.0 12.0 12.5   66.4 132.8

   3      JACOB CETIN              KONGSBERG IF                           

                              25.0 24.0 13.0 12.0 11.0 13.0 13.0   62.0 

                              24.0 20.4 11.5 12.0 12.0 12.5 12.5   56.9 118.9

KLASSE : GUTTER 15 ÅR K 35  

   1       ARNE MAGNUS B BRENNA     KONGSBERG IF                           

                              28.5 36.6 13.5 14.0 13.0 14.5 14.5   78.6 

                              29.0 38.4 14.5 14.0 12.0 14.5 14.5   81.4 160.0

RESULTATLISTE K-60

KRETSMESTERSKAP 14-16 ÅR

Plass      Navn                  Lengde   A    B    C    D    E    Poeng Totalt

KLASSE : GUTTER 14 ÅR K 60  

   1       KJELL ANDREAS NÆSVOLD    RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              56.5 51.6 16.0 16.0 15.0 15.5 15.5   98.6 

                              58.0 55.2 17.5 18.0 16.5 15.5 17.0 106.2 204.8

   2       KRISTOFFER NARUM         ØVRE SIGDAL IL       FT VIKERSUND      

                              58.0 55.2 16.0 16.0 16.0 14.5 16.0 103.2 

                              54.0 45.6 16.5 17.0 15.0 14.0 14.0   91.1 194.3

   3       KNUT JOKERUD STRAND      SOKNEDALEN IL        FT VIKERSUND      

                              52.5 42.0 16.0 16.0 15.0 15.5 15.5   89.0 

                              51.0 38.4 17.0 17.5 16.0 15.5 16.0   87.4 176.4

   4       MARIUS KARLENGEN         HERADSBYGDA IL       FT VIKERSUND      

                              42.0 16.8 15.0 15.0 15.5 15.5 15.0   62.3 

                              47.5 30.0  16.5 16.0 15.0 14.5 16.0   77.0 139.3

   5       JON VÆRÅS                ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              32.0 -7.2 12.5 12.5 12.0 11.5 12.0   29.3 

                              32.0 -7.2 10.5 11.0 11.0 10.5 11.5   25.3   54.6

KLASSE : GUTTER 15 ÅR K 60  

   1       MATS BERGGAARD           STRANDEN IL          FT VIKERSUND      

                              61.0 62.4 17.0 17.5 15.5 17.5 17.5 114.4 

                              58.0 55.2 18.0 18.0 17.0 17.5 17.5 108.2 222.6

   2       JOACIM ØDEGÅRD BJØRENG   RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              55.5 49.2 16.0 16.0 15.0 15.5 15.5   96.2 

                              54.5 46.8 16.5 17.0 15.0 15.5 15.5   94.3 190.5

   3       LASSE TVEITEN            ROLLAG OG VEGGLI IL                    

                              38.5 8.4 12.0 13.0 12.0 12.0 12.5   44.9 

                              39.0 9.6 12.5 12.0 12.0 12.5 12.0   46.1   91.0

KLASSE : JENTER 16 ÅR K 60  

   1       SILJE KARLENGEN          HERADSBYGDA IL       FT VIKERSUND      

                              38.5 8.4 14.0 15.0 13.0 12.5 13.5   48.9 

                              46.5 27.6 13.5 14.0 14.5 13.5 14.5   69.6 118.5

KLASSE : GUTTER 16 ÅR K 60  

   1       DANIEL-ANDRE TANDE       KONGSBERG IF         FT VIKERSUND      

                              58.5 56.4 17.0 17.5 16.5 16.0 17.0 106.9 

                              59.0 57.6 16.0 16.0 16.5 15.5 17.0 106.1 213.0

   2      SIMEN SLAATTEN SKISTAD   IF TYRISTUBBEN       FT VIKERSUND      

                              54.0 45.6 15.5 15.5 15.0 15.0 15.5   91.6 

                              55.5 49.2 13.0 13.0 10.0 12.5 12.0   86.7 178.3

   3       EIVIND RUUD              RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              52.0 40.8 13.5 14.5 14.0 14.5 15.5   83.8 

                              55.0 48.0 14.5 15.0 14.0 15.5 16.0   93.0 176.8

   4       LASSE FALANG HOAAS       RØYKENHOPP           FT VIKERSUND      

                              36.0 2.4 14.0 13.5 12.0 14.0 13.5   43.4 

                              39.0 9.6 14.5 15.0 13.5 14.5 14.0   52.6   96.0 

RESULTATLISTE K-60

 "ROVSPRETTEN 2010"

Plass      Navn                  Lengde   A    B    C    D    E    Poeng Totalt

KLASSE : JUNIOR K 60        

   1       HENRIK FRETHEIM          KONGSBERG IF                           

                              49.0 33.6 17.0 17.0 16.0 16.0 16.5   83.1 

                              51.5 39.6 16.5 16.5 15.5 16.0 16.5   88.6 171.7

KLASSE : SENIOR 45-49   K 60

   1       BJØRN OLSLUND            KONGSBERG IF                           

                              40.5 13.2 16.5 16.5 14.5 15.0 15.0   59.7 

                              44.5 22.8 15.0 15.0 14.5 15.0 15.0   67.8 127.5

   2       MORTEN FRETHEIM          KONGSBERG IF                           

                              41.0 14.4 15.5 14.0 13.0 13.5 13.5   55.4 

                              40.5 13.2 13.0 13.5 16.0 13.5 13.5   53.7 109.1

Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com