Meny
Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Vil du støtte idrettslaget?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultater klubbmesterskap langrenn
16. mars 2011
Årets klubbmesterskap gikk av stabelen i kveld med 63 deltakere - en tredobling siden forrige klubbmesterskap :) Vedlagt følger resultatliste fra rennet:
 

Jenter født mellom 2009 og 2003 - 1 KM

Etternavn
Fornavn
Anvendt tid
Løvås-Kleivan
Jara
15:58
Kongsjorden
Åsna Sofie
19:03
Kongsjorden
Hedda
30:00
Aarvelta
Veni 
20:42
Fulsås
Maren
20:11
Hagen
Ada Granhaug
12:12
Kongsjorden
Ida  
10:20
Aarvelta
Vilde Janita
11:00
Fulsås
Ingrid Maria
08:37
Simpson Larsen
Sanna
07:35
Ødegården-Holm
Sigrid
12:37
Mykstu
Ellen Kristine
07:50
Mykstu
Karen Marie
06:00
 
Gutter født mellom 2008 og 2003 - 1 KM
 
Etternavn
Fornavn
Anvendt tid
Kongsjorden
Harald
18:40
Toeneiet
Martin Rydgren
Deltatt
Skifterud
Ole
Deltatt
Bakke
Aslak Stanghelle
14:01
Bakke
Tarjei Stanghelle
12:10
Strandli
Ståle
18:51
Sylte
Mathias
11:02
Ødegården-Holm
Simen
12:06
Baltzersen
Jan Gunnar
10:10
Helle
Sverre
06:43
Kongsjorden
Heine
06:15
Tveiten
Leah Johanne
07:15
Voldbakken
Lars Johannes
05:40
 
Jenter født mellom 2002 og 2000 - 2 Km
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Fulsås Karianne 12:23
Strandli Cecilia 14:57
Svensplass Amalie 10:24
Hagen Ine Granhaug 09:51
Haugen Martine 09:25
Voldbakken Eline 12:33
 
Gutter født mellom 2002 og 2000 - 2 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Bergelien Ole Aleksander J 09:55
Darjes Herman 15:28
Kongsjorden Ola 08:47
Svingen Niri 10:01
Toeneiet Mads Rydgren 13:22
Toverud Marius Mykstu 19:25
Vamre Tor Henning 08:07
Haukjem Marius 07:41
 
Jenter født 1999 - 2 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Svingen Nora 07:35
Storemoen Sofie 08:34
Fugleåsen Synne 09:24
Toverud Malin 09:29
Helle Guro 11:14
 
Gutter født 1999 - 2 Km
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Kongsjorden Sindre 07:43
Henriksen Erik 08:20
Fulsås Knut Tore 09:51
Tveiten Emil 11:30
 
 Jenter født 1998 - 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Bråten Marte Ødegård 11:51
 
Jenter født 1997 - 2,5 KM

 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Simpson Larsen Karoline 07:57
 
Jenter født 1996 - 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Nørstebø Sigrun 08:56
 
Gutter født 1996 - 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Tveiten Odin 09:42
 
Gutter født 1997 - 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Storemoen Simen 08:49
Svensplass Isak 09:59
Traaen Markus Deltatt
 
Gutter født 1998 - 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Nørstebø Johan 09:40
Simpson Larsen Sander 09:40
 
Menn senior 2,5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Vamre Halvor 11:00
Kongsjorden Nils   11:14
Kongsjorden Geir 11:31

Kvinner senior 2,5 KM
 
Etternavn
Fornavn
Anvendt tid
Holtan
Solfrid
12:34

Menn senioer 5 KM
 
Etternavn Fornavn Anvendt tid
Myran Per Inge 18:35
 
Treningstider:
Her kan du finne en oversikt over alle aktivitetstilbud idrettslaget har: /uploads/Infofolder2018.pdf


                 
 
     
 

   
       
         
 
  
 
 
 
                                                      Webansvarlig: Turid V Tveiten  Mobil: 90113028  Mail:  ttveiten#gmail.com